+31 (0)229 213540   retseemnevah.[antispam].@wsvhoorn.nl

 

AGENDA

 
2024 Activiteit
   Categorieën
  
  
  
  
  
  
  

  
 
13 juni
donderdag (deel 13 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
14 juni
vrijdag (deel 2 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
14 juni
vrijdag (deel 5 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 juni
zondag
H&M Cup, Etchells
1 RIB
17 juni
maandag (deel 6 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
18 juni
dinsdag (deel 6 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
18 juni
dinsdag (deel 6 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
19 juni
woensdag (deel 6 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
20 juni
donderdag (deel 14 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
21 juni
vrijdag (deel 3 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
21 juni
vrijdag (deel 6 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
23 juni
zondag
05:00 tot
19:00
Iron Man
WSV Hoorn
23 juni
zondag
09:00 tot
17:00
Combi NoordWest - Alkmaar
2 RIBS
24 juni
maandag (deel 7 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
25 juni
dinsdag (deel 7 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
25 juni
dinsdag (deel 7 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
26 juni
woensdag
13:00 tot
17:00
Zeilclinic voor de jeugd
WSV Hoorn, Julianapark 1, 1621 MR Hoorn - 2 RIBS
26 juni
woensdag (deel 7 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
27 juni
donderdag (deel 15 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
28 juni
vrijdag (deel 4 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
28 juni
vrijdag (deel 7 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
29 juni
zaterdag
09:00 tot
17:00
4e zeildag
WSV Hoorn - 2 RIBS
29 juni
zaterdag
12:00 tot
13:00
AVOH Nek aan nek race, 16 schepen
Passanten steiger
30 juni
zondag
Klasse kampioenschap Etchells deel 1
1 RIB

09:00 tot
20:00
Aanschaf zeilpas
WSV Hoorn
1 juli
maandag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
2 juli
dinsdag (deel 8 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
2 juli
dinsdag (deel 8 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 juli
woensdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
4 juli
donderdag (deel 16 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
5 - 7 juli
vr - zo (3 dagen)
17:30 tot
17:30
Frieslandkamp - Trektocht 14+
Watersportcentrum 't Garijp
5 - 7 juli
vr - zo (3 dagen)
17:30 tot
17:30
Frieslandkamp 8 t/m 13 jaar
Watersportcentrum 't Garijp
5 juli
vrijdag (deel 5 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
5 juli
vrijdag (deel 8 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
7 juli
zondag
Klasse kampioenschap Etchells deel 2
1 RIB
8 juli
maandag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 juli
dinsdag (deel 9 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 juli
dinsdag (deel 9 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
10 juli
woensdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
11 juli
donderdag (deel 17 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
12 juli
vrijdag (deel 6 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
12 juli
vrijdag (deel 9 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
13 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
5e zeildag
WSV Hoorn - 2 RIBS
14 juli
zondag
09:00 tot
17:00
Combi NoordWest - Enkhuizen
2 RIBS
15 juli
maandag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 juli
dinsdag (deel 10 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
16 juli
dinsdag (deel 10 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
17 juli
woensdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
18 juli
donderdag (deel 18 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
19 juli
vrijdag (deel 7 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
19 juli
vrijdag (deel 10 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
22 - 25 juli
ma - do (4 dagen)
09:00 tot
17:00
Zomer Zeilkamp Hoorn - vakantieweek 1
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte - De Loods - 3 RIBS
27 juli
zaterdag
09:00 tot
17:00
6e zeildag
WSV Hoorn - 2 RIBS
10 augustus
zaterdag
09:00 tot
17:00
7e zeildag // 10 jaar aangepast zeilen bij WSV Hoorn
WSV Hoorn - 2 RIBS
24 augustus
zaterdag
09:00 tot
17:00
8e zeildag
WSV Hoorn - 2 RIBS
1 september
zondag
Zuiderzeerace Etchells
1 RIB
2 september
maandag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 september
dinsdag (deel 11 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
3 september
dinsdag (deel 11 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
4 september
woensdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
5 september
donderdag (deel 19 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
6 september
vrijdag (deel 8 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
6 september
vrijdag (deel 11 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
8 september
zondag
09:00 tot
17:00
9e zeildag
WSV Hoorn - 2 RIBS
9 september
maandag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
10 september
dinsdag (deel 12 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
10 september
dinsdag (deel 12 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
11 september
woensdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
12 september
donderdag (deel 20 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
13 september
vrijdag (deel 9 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
13 september
vrijdag (deel 12 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
14 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
10e zeildag
WSV Hoorn - 2 RIBS
14 september
zaterdag (deel 1 / 2)
10:00 Najaarstocht
15 september
zondag (deel 2 / 2)
10:00 Najaarstocht
16 september
maandag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
17 september
dinsdag (deel 13 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
17 september
dinsdag (deel 13 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO 2-mans
WSV Hoorn - 2 RIBS
18 september
woensdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
19 september
donderdag (deel 21 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
20 september
vrijdag (deel 10 / 10)
18:00 tot
20:00
Jeugd clubavond/J22/tieners
WSV Hoorn
20 september
vrijdag (deel 13 / 13)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
21 - 22 september
za - zo (2 dagen)
09:00 tot
17:00
CombiNL'24
4 RIBS, VZ-B, De Loods
23 september
maandag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles 13+ groep
WSV Hoorn - 2 RIBS
24 september
dinsdag (deel 14 / 14)
17:30 tot
19:30
Jeugdzeilles CWO basis/ervaren
WSV Hoorn - 2 RIBS
25 september
woensdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
Jeugdzeilles CWO ervaren/(ver)gevorderd
WSV Hoorn - 2 RIBS
26 september
donderdag (deel 22 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
28 - 29 september
za - zo (2 dagen)
10:00 tot
17:00
Keelboat Event: Dyas, Pion, Etchells
2 RIBS
6 oktober
zondag (deel 23 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
13 oktober
zondag
09:00 tot
17:00
Slag op de Zuiderzee
2 RIBS, VZ-B
13 oktober
zondag (deel 24 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
20 oktober
zondag (deel 25 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
25 - 27 oktober
vr - zo (3 dagen)
Bontekoe race
27 oktober
zondag (deel 26 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
3 november
zondag
Brief versturen naar jeugd voor opzegging lidmaatschap
3 november
zondag (deel 27 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
3 november
zondag
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
10 november
zondag (deel 28 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
17 november
zondag (deel 29 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
24 november
zondag (deel 30 / 30)
09:00 tot
17:00
Wedstrijdteam Hoorn 2024
WSV Hoorn - 2-3 RIB's
24 november
zondag
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
1 december
zondag
Opzeggen lidmaatschap vóór 1 december
WSV Hoorn
15 december
zondag
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
2025
1 januari
woensdag
Opzeggen zomerligplaats vóór 1 januari
WSV Hoorn, Julianapark 1
12 januari
zondag
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in De Loods
15 januari
woensdag
Let op: opzeggen zomerligplaats vóór 15 januari
WSV Hoorn
2 februari
zondag (deel 1 / 2)
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in De Loods
2 maart
zondag (deel 2 / 2)
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in De Loods
23 maart
zondag (deel 1 / 2)
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in De Loods
12 april
zaterdag (deel 2 / 2)
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in De Loods
17 augustus
zondag
world series Tempest - t/m 23 aug 2025
22 augustus
vrijdag
world series Tempest