Agenda

2022 Activiteit
   Categorieën
  
  
  
  
  
  
  

  
 
6 februari
zondag (deel 5 / 7)
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in de Loods
13 februari
zondag
11:30 tot
16:00
Winterwedstrijden reserve
Hop en aansluitend borrel in de Loods
14 februari
maandag (deel 1 / 6)
20:00 tot
21:00
Vergadering Sailability
WSV Hoorn - instructeursruimte
6 maart
zondag (deel 6 / 7)
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in de Loods
6 maart
zondag
11:30 tot
16:00
Winterwedstrijd
Hop en aansluitend borrel in de Loods
13 maart
zondag (deel 1 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
13 maart
zondag
11:30 tot
18:00
Winterwedstrijd reserve
Hop
20 maart
zondag (deel 2 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
27 maart
zondag (deel 1 / 2)
09:00 tot
16:00
Etchells
Hoornse hop aansluitend borrel in loods
27 maart
zondag (deel 3 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
27 maart
zondag
11:30 tot
18:00
Winterwedstrijd reserve
Hop en aansluitend borrel in de Loods
3 april
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
16:00
Etchells
Hoornse hop aansluitend borrel in loods
3 april
zondag (deel 4 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
9 april
zaterdag (deel 7 / 7)
10:30 tot
18:00
Winterwedstrijden
Wedstrijd op het Hop, 16:00 Borrel in de Loods
10 april
zondag (deel 5 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
10 april
zondag
12:30 tot
23:00
Winterwedstrijd en eindfeest reserve
Hop, aansluitend borrel, diner en feest in de Loods
11 april
maandag (deel 2 / 6)
20:00 tot
21:00
Vergadering Sailability
WSV Hoorn - instructeursruimte
14 april
donderdag
19:00 tot
20:00
Kennismakingsavond jeugdzeilers
WSV Hoorn - De Loods
17 april
zondag (deel 6 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
22 april
vrijdag
20:00 tot
22:00
Algemene Leden vergadering
Loods inloop mogelijk van 19:30
23 april
zaterdag
14:00 tot
17:00
Optuigdag Jeugd/Sailability/Zeilpas (?)
WSV Hoorn - Walplaats/Steiger + Instructieruimte
24 april
zondag (deel 7 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
1 mei
zondag (deel 8 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
2 mei
maandag (deel 1 / 2)
09:30 tot
16:30
Zeiltraining jeugd
WSV Hoorn + Instructieruimte + 2-3 RIB's
3 mei
dinsdag (deel 2 / 2)
09:30 tot
16:30
Zeiltraining jeugd
WSV Hoorn + Instructieruimte + 2-3 RIB's
7 mei
zaterdag (deel 1 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
8 mei
zondag (deel 9 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
9 mei
maandag
09:00 tot
17:00
Start Jeugdzeillessen
WSV Hoorn
13 - 15 mei
vr - zo (3 dagen)
11:00 tot
22:00
ONK F18 Dart Regatta F16
WSV Hoorn incl Baai locatie, Hospitality en Diner in loods
15 mei
zondag
Etchells Hoofdtoren race
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
15 mei
zondag (deel 10 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
22 mei
zondag
09:00 tot
17:00
Combi Hoorn - jeugd zeilwedstrijd
WSV Hoorn - wedstrijdcomité + 4x RIB
22 mei
zondag (deel 11 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
28 mei
zaterdag (deel 2 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
29 mei
zondag (deel 12 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
4 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Reservering Dutch Waterweek - jeugd
WSV Hoorn - Walplaats/Steiger/4 RIBS
5 juni
zondag (deel 2 / 2)
Reservering Dutch Waterweek - jeugd
WSV Hoorn - Walplaats/Steiger/4 RIBS
5 juni
zondag (deel 13 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
11 juni
zaterdag (deel 3 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
12 juni
zondag (deel 14 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
18 juni
zaterdag
12:00 tot
23:59
90 jarig jubileum
De Loods WSV Hoorn
19 juni
zondag
09:00 tot
17:00
Combi Amstelmeer - jeugd zeilwedstrijd
WVA Amstelmeer (WSV Hoorn 1x RIB)
19 juni
zondag
09:00 tot
17:00
Etchells H&M
hoornse hop
19 juni
zondag (deel 15 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
20 juni
maandag (deel 3 / 6)
20:00 tot
21:00
Vergadering Sailability
WSV Hoorn - instructeursruimte
24 - 26 juni
vr - zo (3 dagen)
09:00 tot
18:00
Ironman
Haven blokkade op gezette tijden
26 juni
zondag (deel 16 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
1 juli
vrijdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man)
2 juli
zaterdag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man)
3 juli
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Marieholm zomerevenement optie
Wedstrijd op het Hop, zaterdag hospitality in de Loods (80 man)
3 juli
zondag (deel 17 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
9 juli
zaterdag (deel 4 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
9 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
Etchells Klassekampioenschap
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
10 juli
zondag (deel 2 / 2)
Etchells Klassekampioenschap
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
10 juli
zondag
09:00 tot
17:00
Combi Enkhuizen - jeugdzeilwedstrijd
Enkhuizer WVA (WSV Hoorn 1X RIB)
10 juli
zondag (deel 18 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
17 juli
zondag (deel 19 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
18 - 21 juli
ma - do (4 dagen)
09:00 tot
17:00
Zeilkamp overdag - vakantieweek 1
WSV Hoorn -Walplaats/steiger+Instructieruimte -De Loods-3 RIBS
23 juli
zaterdag (deel 5 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
23 juli
zaterdag
09:00 tot
17:15
Internationale Friendship Rally (IFR) van de Kring voor Vegazeilers
Wedstrijd op het Hop, 17:00 in de Loods, 2 RIBS
6 augustus
zaterdag (deel 6 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
8 augustus
maandag (deel 4 / 6)
20:00 tot
21:00
Vergadering Sailability
WSV Hoorn - instructeursruimte
20 augustus
zaterdag (deel 7 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
28 augustus
zondag (deel 20 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
3 september
zaterdag (deel 8 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
4 september
zondag
Etchells Zuiderzee Races
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
4 september
zondag (deel 21 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
11 september
zondag (deel 22 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
17 september
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
CombiNL weekend
WSV Hoorn - Hele terrein + De Loods + 4 RIBS
18 september
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
CombiNL weekend
WSV Hoorn - Hele terrein + De Loods + 4 RIBS
24 september
zaterdag (deel 9 / 9)
Aangepast zeilen
2 RIBS
25 september
zondag (deel 23 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
30 september
vrijdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
1 oktober
zaterdag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
2 oktober
zondag
09:00 tot
17:00
Afsluitdag jeugdzeilen
WSV Hoorn - Walplaatsen + De Loods + Instructieruimte + 4 RIBS + 2xJ22
2 oktober
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Kielboot evenement
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods, 4 RIBS
2 oktober
zondag (deel 24 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
9 oktober
zondag (deel 25 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
9 oktober
zondag
13:00 tot
20:30
Opruimdag jeugdboten + afsluitetentje Jeugd, Opleiding & Sailability
WSV Hoorn - Walplaats/steiger - Instructieruimte+De Loods
10 oktober
maandag (deel 5 / 6)
20:00 tot
21:00
Vergadering Sailability
WSV Hoorn - instructeursruimte
16 oktober
zondag (deel 26 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
23 oktober
zondag (deel 1 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
23 oktober
zondag (deel 27 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
29 oktober
zaterdag
09:00 tot
18:00
Bontekoe race
Wedstrijd op het Hop, Hospitality in de Loods
30 oktober
zondag (deel 28 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
6 november
zondag (deel 1 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
6 november
zondag (deel 2 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
6 november
zondag (deel 29 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
13 november
zondag (deel 30 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
20 november
zondag (deel 3 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
20 november
zondag (deel 31 / 31)
09:30 tot
17:00
Reservering Wedstrijdgroep
WSV Hoorn - Instructieruimte + Walsteiger + 2 RIBS
27 november
zondag (deel 2 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
4 december
zondag (deel 4 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
12 december
maandag (deel 6 / 6)
20:00 tot
21:00
Vergadering Sailability
WSV Hoorn - instructeursruimte
18 december
zondag (deel 3 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
18 december
zondag (deel 5 / 5)
Winterwedstrijden Etchells
wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods, 1 RIB
2023
15 januari
zondag (deel 4 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
19 februari
zondag (deel 5 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
12 maart
zondag (deel 6 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods
1 april
zaterdag (deel 7 / 7)
Winterwedstrijd
Wedstrijd op het Hop, 16:00 borrel in de Loods